Menu

Szafy wnękowe

We współpracy z kooperantami oferujemy, wykonane na zamówienie zabudowy meblowe jak: szafy – wnękowe lub wolnostojące, pawlacze, garderoby, szafki na buty itp.

Naszym atutem jest elastyczność i realizacja najbardziej nietypowych zleceń. Jedynym standardem jest dla nas zamówienie Klienta.

Wykonujemy zabudowy meblowe z systemami drzwi przesuwanych, składanych, rozwiernych i przesuwno-składanych. W realizowanych projektach oferujemy możliwość wyboru płyty laminowanej z palety ponad stu wzorów.

Ceniącym oryginalność proponujemy płytę z dowolnym nadrukiem – zdjęciem lub pejzażem. Do wypełnień stosujemy również lustra – srebrne i kolorowe, szyby mleczne i malowane, szyby bezpieczne, ratany i forniry.

Jeśli będziecie Państwo zainteresowani wstępną wyceną wystarczy przesłać nam, faksem lub emailem, odręczny projekt lub nawet opis, a my przygotujemy ofertę i odeślemy ją lub przedstawimy osobiście u Państwa.

Od pierwszego kontaktu, poprzez fazę projektowania, dobór materiałów aż po montaż kontaktujecie się Państwo z tą samą osobą pilotującą zlecenie.